We use cookies on our website to improve sour user experience and provide zoo with additional functionality on the site. Read more about cookies.

Kontakne informacije

 

tel.: +386 (0)2 535 10 10
fax: +386 (0)2 535 10 19
e-mail: stik@minicom.si

Kontaktne osebe

Dorina Gujt, direktorica
Telefon: +386 (0)2 535 10 16
Mobitel: +386 (0)51 441 606
E-naslov: dorinag@minicom.si
Marjan Gujt, prokurist
Telefon: +386 (0)2 535 10 29
Mobitel:
E-naslov: marjang@minicom.si
Darko Pregelj, organizator dela
Telefon: +386 (0)2 535 10 15
Mobitel: +386 (0)51 441 607
E-naslov: servis@minicom.si
Robert Smodiš, programska oprema
Telefon: +386 (0)2 535 10 13
Mobitel: +386 (0)51 441 605
E-naslov: roberts@minicom.si
Mitja Kos, programska oprema
Telefon: +386 (0)2 535 10 12
Mobitel: +386 (0)51 441 604
E-naslov: mitjak@minicom.si
Benjamin Flisar, programska oprema
Telefon: +386 (0)2 535 10 15
Mobitel: +386 (0)51 441 609
E-naslov: benof@minicom.si
Martin Žampar, strojna oprema
Telefon: +386 (0)2 535 10 24
Mobitel: +386 (0)41 428 535
E-naslov: martinz@minicom.si
Mitja Stojisavljevič, strojna oprema
Telefon: +386 (0)2 535 10 25
Mobitel: +386 (0)51 441 603
E-naslov: mitjas@minicom.si

Minicom d.o.o.
Čopova 28, 9000 Murska Sobota